Tani druk

Zawód modelka

Posiadasz odpowiednią sylwetkę? Jesteś pewna siebie i swojej urody?
Jeżeli tak, masz predyspozycje by związać swoją przyszłość z modelingiem. Lecz musisz zdawać sobie sprawę z tego, iż rzeczywistość świata mody to nie tylko zaproszenia na przyjęcia, podróże i nawiązywanie kontaktów. To głównie ciężka praca która wiąże się z rezygnacją z wielu spraw.

Pokaz mody damskiej

Autor: CHRISTOPHER MACSURAK
Źródło: http://www.flickr.com

Wymaga pełnego zaangażowania i konsekwencji w działaniu, żelaznej dyscypliny, odporności na niepowodzenia, a przy tym pewnego entuzjazmu i uśmiechu, który nierzadko jest lekiem na wszystko i czasem otwiera wiele drzwi.
Jeśli jednak cały czas masz przekonanie, iż jak żadna inna dziewczyna masz predyspozycje do tego zawodu, powinnaś działać! Pukać do różnych drzwi, wysyłać zgłoszenia, przygotować jak najlepsze portfolio (fotografia modelek). A portfolio to sprawa kluczowa w tym zawodzie gdyż zwiększa szanse w branży modowej, tym samym zapewniając uwagę profesjonalistów.
Dziewczynom które właśnie zaczynają przygodę z modelingiem z całą pewnością przydadzą się małe wskazówki na temat pierwszych zdjęć z fotografem .

modelka

Autor: Pola Chrobot
Źródło: diva

Najważniejszą kwestią jest by modelka pojawiła się na planie po dobrze przespanej nocy. Cera musi być zadbana i najważniejsze: bez makijażu. Peeling mile widziany.

Czy masz pytania odnośnie do opisywanej tematyki? Jeśli tak, to kliknij tutaj i poznaj informacje na to zagadnienie – z pewnością będą one bardzo interesujące.

Pamiętajmy jednak, że nie każda z nas po peelingu wygląda dobrze – nawet po tym wykonanym poprzedniego dnia. Dlatego dobrze jest zrobić wcześniejszy test. Istotną kwestią jest również nawilżanie. Gdy dziewczyna nie dba o skórę, nie odżywia jej odpowiednio, makijaż i światło podkreślą rozmaite przesuszenia, nieestetyczne skórki i ogólnie słabą kondycję cery.autorska strona internetowa wina argentyńskieZwróćmy uwagę na usta, nie mogą być suche i spierzchnięte!
Włosy z całą pewnością nie „wczorajsze”, bez pianek, lakierów, oraz zabiegów typu prostowanie. Idealnie, gdy modelka dotrze na sesję ubrana w rzeczy, które nie pozostawiają po sobie śladów na skórze. Dziewczyna, która umówiona na zdjęcia z bielizną w roli głównej przychodzi w obcisłych rurkach czy podkolanówkach nie będzie profesjonalnie postrzegana przez fotografa. Śladów szwów i ramiączek od biustonosza nie przykryje podkład, a skórze musi mieć czas na powrót do swego kształtu.
Wykorzystaj swą szansę, zawsze jest szansa, iż to właśnie Ciebie spodziewa się świat mody! Powinna zaciekawić Ciebie również sesja zdjęciowa prezent jako początek ciekawej przygody.