Tani druk

Tanie plany niedużych domów – ciekawa oferta

Wiele osób marzy o własnym, ładnym domu jednorodzinnym z tarasem i ogrodem. Nie wolno zaprzeczyć, iż mieszkanie w domu jednorodzinnym to duża wygoda. Możemy delektować się ciszą i spokojem, wyższym komfortem, uprawiać śliczny ogródek, a także spędzać wolny czas przed domem, wypoczywając na hamaku lub grillując z przyjaciółmi. Aczkolwiek budowa domu jest kosztowna i nie każdy zdoła sobie zezwolić na duży dom jednorodzinny. Na szczęście masa firm oferuje plany nieco mniejszych domów jednorodzinnych, w przystępnej cenie.

projekty domów małych

Autor: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: AWBUD Wyroby Betonowe
projekty domów małych

Autor: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/stary_rynek01.jpg
projekty domów małych

Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com
Projekty domów małych są tak samo fascynujące, jak plany domów (odsyłam do tego serwisu) dużych. Małe domy znakomicie nadają się dla małżeństwa czy pary z dzieckiem. Do wyboru mamy projekty nowoczesne i klasyczne, bez problemu zdołamy poprosić o wykonanie projektu na poszczególne zamówienie czy też zmodernizowanie dotychczasowego. Projekty domów małych to plany domów parterowych, i także domów z użytkowym poddaszem. Mogą to być też projekty domów z garażem czy też bez. Oferta projektów niedużych domów jest rozległa i ciekawa, wskutek tego bez kłopotu odszukamy śliczny projekt małego domu, który nas zachwyci. Zakupienie projektu małego domu, i także jego wybudowanie może nas wynieść nawet o 50 procent taniej, niż budowa domu ogromnego. Niewielkie domy także potrafią być piękne, do tego zdołamy je „poszerzyć” o większy taras bądź ogród. Zobacz więcej: projekty małych domów.

Wystarczy wyłącznie nabyć większą działkę, na której stanie nasz nieduży dom, a resztę działki wykorzystać na ogród czy też miejsce poświęcone do odpoczynku.