Tani druk

Ukończyłeś właśnie studia wyższe i jesteś na etapie szukania pracy

Dostałeś już parę ofert, niektóre z nich są faktycznie bardzo ciekawe, lecz jedna propozycja wyjątkowo nie daje Ci spokoju.
Jaka to oferta? Miałbyś zatrudnić się jako aktuariusz, ale tak naprawdę nie wiesz, kto to jest i jakimi sprawami się zajmuje.

kancelaria

Autor: superscheeli
Źródło: http://www.flickr.com
Możesz się cieszyć, bo jeżeli zaoferowano Ci takie stanowisko, masz szansę nie jedynie na dużą karierę, ale także na rzeczywiście duże pieniądze. Zastanawiasz się jakimi sprawami zajmuje się aktuariusz? Należy jasno zaznaczyć, iż taki aktuariusz to przede wszystkim zawód z przyszłością. Zatrudniani są oni wszędzie tam, gdzie konieczne bywa rozwiązywanie problemów statystycznych i finansowych. Jako aktuariusz masz możność zatem pracować zarówno w tzw.budżetówce, w bardzo dużych korporacjach, bankach, jak także w firmach inwestycyjnych. Co będziesz wykonywał zatrudniając się jako aktuariusz? Twoim obowiązkiem będzie głównie oszacowanie ryzyka jak także i wartości obecnej planów finansowych zatrudniającej Cię jednostki , a przede wszystkim tych długoterminowych, lub tych zagrożonych niebezpieczeństwem.

Szukasz interesujących artykułów? To dobrze, ta strona internetowa prowadzenie księgowości koszalin na pewno Cię zainteresuje, ponieważ są na niej dużo bardzo interesujących informacji.

Praca jest naprawdę ciekawa. Wskazane jest nadmienić, iż taki aktuariusz jest poszukiwany w bardzo wielu dziedzinach, a zarobki jak na początek bywają naprawdę naprawdę duże.

Nie rozmyślaj zatem za długo tylko zdecyduj się na tę propozycję, a niewątpliwie będziesz w pełni zadowolony. Zrób to, nim oferta pozostaje nadal aktualna, gdyż za chwilę ktoś Ci może ją zabrać. Taka okazja może się już nie przytrafić.