Tani druk

W jaki sposób dobrać komfortową bieliznę dla panów?

Nie tylko panie kupują porządną bieliznę. Również panowie chcieliby czuć się wygodnie, dlatego powinni wiedzieć, jak zdecydować się na tą właściwą, która spełni ich potrzeby.

www.jagna.pl

Autor: Volkan_83
Źródło: http://www.flickr.com
Czasem dobrze jest wziąć to w swoje, kobiece ręce, inaczej może się okazać, iż nasz kochany chodzi w znoszonych, a nawet i dziurawych slipkach, a to zdecydowanie nie wygląda korzystnie.

Po pierwsze, bielizna męska powinna być wykonana z dobrego jakościowo materiału Ten tańszy nie tylko szybciej spłowieje i rozciągnie się, ale także może powodować wysypki albo odparzenia na delikatnych częściach ciała. Na bieliźnie nie można oszczędzać, ponieważ leży najbliżej ciała, przez co może szybko dawać poczucie dyskomfortu. Idealne będą delikatne materiały, miłe w dotyku. Z komfortem wiąże się też stosowny krój. O ile niektórzy wolą zwykłe slipy, inni nie wyobrażają sobie chodzenia w czymś innym aniżeli w bokserkach. Dobrze jest jednak niekiedy założyć inny model, a może wówczas mężczyzna przekona się, że także na niego warto zwrócić uwagę w trakcie kolejnych zakupów.

Poza tym nie każdy krój nadaje się na każdą okazję – szerokie bokserki na pewno nie będą stosowne do garnituru, gdyż mogą się zwijać oraz odznaczać na tle cienkich, garniturowych spodni. Jeżeli lubimy bokserki, należy założyć te pasujące do figury, jakie w żaden sposób nie wpływają na wygląd wybranych spodni. Do tego bokserki świetnie nadają się do spania, co wielu mężczyzn praktykuje.

Drugim typem bielizny są wspomniane slipy, ale aby dobrze wyglądały potrzebują wręcz idealnej sylwetki. Facet z brzuchem pragnący ukryć swoje krągłości powinien raczej zastanowić się nad inną bielizną, np.

Jeżeli uważasz, że niniejszy wpis okazał się być godny Twojej uwagi, to z pewnością warto zobaczyć tu (http://www.linde-mh.pl/pl/) pozostałe tego typu materiały!

nad mini bokserkami, jeśli w typowych bokserkach nie pasuje mu długość nogawki.

Można także zaszaleć z kolorem oraz zastąpić czymś nudne szarości bądź biel. Bielizny nie widać, toteż również kolorowe bokserki sprawdzą się pod garnitur. Dobrze jest kupować lepszej jakości ubrania – także bieliznę, dzięki temu nie tylko będziemy się dobrze czuć. Wytrzyma ona znacznie dłużej i nie będziemy się złościć, że po paru praniach slipy z pewnością będą nadawać się do wyrzucenia. Dobre wybory zawsze są opłacalne, a znając opisane zalecenia możesz swobodnie wybrać się na zakupy.