Tani druk

Jak działają spółki świadczące usługę wynajmu aut?

Pożyczenie samochodu w nad Wisłą łączone jest w głównej mierze z usługami biznesowymi. Ogólnie uważa się, że koszt wypożyczenia samochodu jest niemały, że się nie opłaca. A koszty bynajmniej nie są nadzwyczajnie wielkie. W zasadzie opłata za wynajem samochodu na dobę odpowiada mniej więcej kosztom całodziennego korzystania z usług taksówkarza. Ale, w przeciwieństwie do usług korporacji taksówkarskich, pojazdy z wypożyczalni zwykle są nowe, lub bardzo świeże. Ponadto dużo osób po prostu lubi jeździć, czego nie da się zrobić z taxi.

Wybór spośród dużej ilości usług na rynku jest ogromny, pojawiła się bardzo duża konkurencja. Wypożyczalnie samochodów rzeszów mnożą się ostatnimi laty jak grzyby po deszczu. Dzięki dużemu wyborowi usługodawców oferty są naprawdę niezwykle bogate i dogodne dla klientów. Możemy na przykład wynająć samochód w jednym mieście, np. na lotnisku, do którego przylecieliśmy, a oddać w innym mieście- tego rodzaju usługa nazywa się One Way. Możemy też zażyczyć sobie podstawienia samochodu pod wskazany przez nas adres, można także umówić się z wypożyczalnią na zdanie samochodu w godzinach, w których biuro normalnie nie jest otwarte. Może to być świetna sprawa, jak potrzebujemy np. dojechać na lotnisko w oddalonym od naszego miejsca pobytu mieście, a wylot mamy w środku nocy.

A zatem jaki mamy wybór, jeśli chodzi o sam wachlarz pojazdów? Również tutaj firmy zajmujące się wypożyczaniem aut mają nam sporo do zaoferowania. Znajdziemy bowiem pojazdy z różnych klas, ze skrzyniami automatycznymi i manualnymi. Możemy wynająć małe, stylowe samochody do miasta, jak Fiat 500 czy Mini One. Możemy też wybrać rozważny, większy model jak Opel Astra czy Renault Megane, odczuć nieco więcej emocji w samochodach z wyższego segmentu jak Ford Mondeo czy Opel Insignia. Wybór może też paść na 8 czy 9 osobowe busy, usportowione sedany jak Mercedes C czy mocne SUV`y jak Volvo XC60. Wybór jest spory, więc i tutaj nie znajdziemy problemów.

Jeśli chodzi o same formalności, przy wynajmie auta (wypożyczalnie samochodów kraków) będziemy potrzebowali posiadać przy sobie dokument potwierdzający naszą tożsamość oraz, co niemal oczywiste, prawo jazdy- ważne przynajmniej od 12 miesięcy.http://a2clinic.pl/ (http://www.a2clinic.pl/