Tani druk

W jaki sposób szuka się miłości przez internet. Lektura obowiązkowa dla wszystkich osób żyjących samotnie

Kobiety są o dużo bardziej narażone na niebezpieczne sytuacje, które wynikają z spotkań z płcią przeciwną. A flirt z mężczyzną zapoznanym przez internet na pewno do całkiem bezpiecznych nie należy, przynajmniej na samym początku tworzenia się związku. Przesądzającym momentem są przecież pierwsze konwersacje, na które należy umawiać się w tłumnych miejscach publicznych. Niektórzy radzą nawet, aby kobieta szła na taką randkę z przyjaciółką, która po paru chwilach szybko się ulotni.

miłość

Autor: Pink Sherbet Photography
Źródło: http://www.flickr.com

Zanim jeszcze dojdzie do spotkania, trzeba poznać w internecie właściwą osobę, a to nie bywa ani nieskomplikowane, ani błyskawiczne do realizacji zadanie. Panie niezamężne i nieżonaci faceci to współcześni single. W żadnym przypadku stare panny lub starzy kawalerowie. Ta zmiana nazwy świetnie wpisuje się w XXI-wieczną rzeczywistość, kiedy wiele zjawisk opisuje się bardziej eufemistycznie – dom spokojnej starości a nie dom starców. Wspomniani single pozostają zazwyczaj osobami samodzielnymi, które tylko z pozoru wydają się być zadowolone z życia.

Jednak tak naprawdę tęsknią za ukochaną osobą i kiedy pozostałe sposoby nie sprawdzą się, szukają miłości w internecie. Na dobry początek należy wybrać właściwy portal internetowy i ze szczegółami zapoznać się z treściami zamieszczonymi na poszczególnych witrynach – można przez przypadek trafić na takiego rodzaju miejsca w internecie, gdzie liczy się seks, a nie prawdziwa miłość. Jeśli szukasz czegoś innego zajrzyj tu:

Naprawdę solidne portale tuż po założeniu profilu udostępniają internautom testy osobowości, dzięki którym osoby niepozostające w związku będą poznawać tylko tych partnerów, którzy rzeczywiście do nich pasują. A to znacznie skraca czas przeznaczony na odszukanie tej ukochanej i zmniejsza ryzyko rozgoryczeń w przyszłości. Tak panowie, jak i panie są także proszeni o zamieszczenie swoich podobizn na utworzonym profilu – o wiele milej jest nawiązać kontakt z osobą, której sylwetka jest znana.

miłość

Autor: Daniel Timm
Źródło: http://www.flickr.com

Single to naprawdę zdeterminowani ludzie. Jeśli już zdecydują się szukać miłości przez internet i w istocie zależy im na wartościowym małżonku, to na starcie nie odpuszczą.

Zaintrygował Cię taki tekst? Jeśli tak, to śmiało kliknij też ten link. Podobne treści zobaczysz również tutaj kałamasz.

Stwierdzą, że porażki, podobnie jak sukcesy, są normalną częścią życia. Jeśli mielibyśmy dać im zaledwie jedną poradę, to ostrzeglibyśmy ich, aby konwersacje przez internet zbytnio się nie przedłużały w czasie, bo tylko naoczne spotkanie może przesądzić o tym, czy dana znajomość będzie kontynuowana w przyszłości.