Tani druk

W jakich sytuacjach mężczyźni wkładają piżamy i szlafroki, nawet jeżeli zwyczajowo nie noszą tego typu ubrań

Bardzo wielu reprezentantów płci męskiej w ogóle nie używa takich ubrań, które w jakikolwiek sposób łączą się z szeroko pojętą tematyką nocnych koszmarów. Do tego rodzaju garderoby wliczyć można np. piżamy. Żonaci mężczyźni ochoczo śpią w podkoszulkach na ramiączkach i bokserkach, bo piżama mocniej ogranicza ruchy, a dodatkowo w lipcowe noce niełatwo zasnąć, kiedy kończyny i ramiona są dodatkowo zakryte. Z kolei zimą szlafroki męskie powinny triumfować – a jednak nierzadko zalegają na sklepowych regałach.

szlafrok

Autor: Hästens
Źródło: Hästens
Czyżby piżama i szlafrok całkowicie się zdezaktualizowały? Przeczytajmy ten artykuł aż do końca, a stwierdzimy, że niejeden mężczyzna zdecyduje się na zakładanie takich elementów garderoby.Pierwszą okazją do włożenia piżamy bywa na pewno obowiązkowy i mało miły pobyt w klinice. Tutaj nie ma miejsca na machinalny strój, a poza tym nieco skąpe ubranie byłoby bardzo niestosowne, nawet na sali dla mężczyzn. W czasie szpitalnego leczenia faceci zwykle nie skupiają swoich myśli na częściach garderoby, bardziej troszczą się o swoje zdrowie albo zastanawiają się, czy kolejny zabieg będzie tak samo nieprzyjemny, jak poprzednijagna.pl/bielizna-nocna-pizamy-c-67_69.html.

Od czasu do czasu wylatujemy na upragniony sylwestrowy wyjazd w góry. W tym przypadku szlafroki męskie sprawdzą się na piątkę z plusem, szczególnie jeśli odziewać będą ciało nie nastolatka, ale mę http://jagna.pl/bielizna-meska-szlafroki-c-30_113.html nie jest tak duża, jak za młodych dekad i nikogo nie zaskakuje widok mężczyzn siedzących przed telewizorami z kubkiem gorącej herbaty z miodem i cytryną w jednej ręce i pilotem w drugiej. Nawet w typowo sypialnianej garderobie można przecież podziwiać z okna balkonowego sztuczne fajerwerki i mknące po ulicach

mężczyzna

Autor: Barbro Andersen
Źródło: http://www.flickr.com

zakopiańskie zaprzęgi. A kiedy do biura młody mężczyzna każdego dnia zakłada krawat i szykowny garnitur, to na urlopie z chęcią wybierze mniej sztywne odzienie.

Szlafroki będą potrzebne również wtedy, gdy do naszego mieszkania zjeżdża się dawno niewidziana rodzina. Późnym popołudniem, kiedy pada mżawka i goście nie za bardzo mają ochotę wychodzić do kina, rozgrywane są przy delikatnym świetle lampy fascynujące partyjki szachów. A podczas zimnych nocy, niezależnie od płci, najlepiej czujemy się w milutkich, wełnianych podkolanówkach i szlafrokach z pluszu, pod które zakładamy satynowe piżamy –