Tani druk

W którym miejscu dobrze jest szukać świetny asortyment do sprzątania?

Sprzątanie mieszkania to czynność, którą znają wszyscy. Nie ma od niej ucieczki, każdy dom bowiem jest podatny na brud i kurz, na nieład, który na dłuższą metę zaczyna irytować. Istnieją z pewnością mieszkania nie porządkowane od długiego czasu, jednakraczej nikt do tego typu osobnika nie przybywa w gości, no chyba, że podobni do niego… Każdy normalny człowiek sprząta, jeden robi to bardziej starannie, drugi gorzej.

Porządki w mieszkaniu

Autor: Lory Lindner
Źródło: http://www.flickr.com

Skąd umiemy robić porządki, jeżeli rzecz jasna potrafimy? Większość z nas wyniosła to z domu rodzinnego. Większość rodziców zachęca, intensywniej lub spokojniej, do dbania przynajmniej o naszą prywaną przestrzeń – nasz pokój. Jeśli nie ma się własnego pokoju to zostaje kuchnia lub łazienka. Na wielu osiedlach wlicza się w to jeszcze korytarz w bloku, on to, jako część wspólna porządkowany jest na zmianę z lokatorem obok. Wydaje się, iż większość z nas ma takie przeżycia, gros z nas sprzątała choćby trochę, ale wie, na czym to polega. Można też dodać, iż dziewczyny miały w tej materii większy zakres obowiązków.

Zainteresował Cię wpis artykuł? To przejdź do serwisu (http://www.securityservice.pl/pl/kwalifikacje-pracownika-ochrony-czym-rozni-sie-pracownik-ochrony-kwalifikowany-od-pracownika-niekwalifikowanego/), by zaznajomić się z dodatkowymi info na ten temat, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

Cóż zrobić, kultura patriarchalna jest u nas dość silna. Warto zajrzeć tutaj: ściereczki porządkowe.

Jednakowoż, jeżeli facet nie potrafi użyć zgodnie z zastosowaniem szczotki do sprzątania lub szufelki do sprzątania, a na widok ścierek i ściereczek kręci mu się w głowie to jest coś nie tak. Można powiedzieć, że tego typu mężczyzna został w pewien sposób spaczony przez liberalne metody wychowawcze rodziców. Polecany asortyment – polecane szufelki.

mycie okien

Autor: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Źródło: http://www.flickr.com

W porządku, może nie będzie musiał nigdy sprzątać, bo będzie miał żonę, która się tym zajmie, być może też będzie bardzo bogaty (a może jego rodzice też byli bogaci), wiec będzie miał panie, które będą dbały o czystość w domu. Są takie możliwości, lecz musimy zdawać sobie sprawę z tego, że bardziej od tego wszystkiego spodziewany scenariusz jest taki, że facet będzie musiał sam się o siebie zatroszczyć, również dbając o swoje cztery kąty i w tym momencie będzie problem, bo nie będzie miał pojęcia, w jaki sposób się do tego zabrać.

Tak wiec posiadając własne pociechy wychowujmy przeciętnego faceta w ten sposób, żeby wiedział, w którym miejscu znajduje się ścierka do przetarcia kurzu, jak użyć mopa do mycia podłóg, uświadamiajmy, iż miotła wcale nie służy do latania tylko do sprzątania. W przyszłości nam za to podziękuje, jego żona na pewno tez.