Tani druk

Wózek do malowania linii – nieiwielki „pojazd”, który znajduje niezwykle szerokie zastosowanie

Parking, garaż, magazyn, trotuar, boisko. Na pozór nie istnieje między nimi żaden związek. Ale kiedy przyjrzymy się im bliżej dostrzeżemy pewien „wspólny mianownik”.

Ślady działalności niewielkiego „pojazdu”.

ulotki

Autor: J. Triepke
Źródło: http://www.flickr.com
Widać jasno, że wózek Linde – (używane wózki widłowe) do malowania linii ma nadzwyczaj szerokie zastosowanie zobacz na stronie. Na rynku znaleźć bardzo dużo rozlicznych modeli wspomnianych urządzeń. Pojawia się, zatem pytanie: który wybrać? Wiele zależy od tego, jaki typ powierzchni pragniemy oznakować. Do znaczenia murawy zwykle wykorzystuje się wózki (Linde – wózki elektryczne) na specjalną farbę. Charakteryzuje ją dobra przyczepność, odporność na oddziaływanie szkodliwych czynników środowiskowych, takich jak dla przykładu deszcz czy śnieg. Co więcej nie żółknie i nie wpływa negatywnie na otoczenie. Emulsję nierzadko stosuje się także przy malowaniu przestrzeni zamkniętych. Argumentów potwierdzających rzeczoną tezę nie brakuje. By się o tym przekonać wystarczy zerknąć na magazyny, gdzie obok opisanych linii znaleźć można odbojnice regałowe. Co to takiego? środki ochrony słupów regałowych średniego oraz wysokiego składowania przed zniszczeniem kompletna oferta pod adresem . Mają one rozmaite wymiary, co pozwala bez trudu dopasować je do indywidualnych wymagań. Są mocowane do podłogi za pomocą kotew.

Odbojnice regałowe wytwarza się z stali najwyższej jakości o znacznej wytrzymałości, antykorozyjnych własnościach bądź też sztucznego tworzywa absorbującego energię uderzeń.