Tani druk

Wybór fotografa ślubnego

„Po co tracić pieniądze na profesjonalnego fotografa? Przecież wujek Gienek i reszta gości i tak będzie robiła zdjęcia swoimi aparatami. W dzisiejszych czasach to nawet przy pomocy telefonu komórkowego można zrobić zdjęcia” – powiedział przyszły małżonek.

Zanim jednak poprosimy gości lub wujka Gienka, by uwiecznili Ten Dzień, warto zapytać stryjka czy oby na pewno nie spóźni się na uroczystość zaślubin. Czy jego żona z całą pewnością weźmie torebkę? Na ilu ślubach robił zdjęcia i gdzie możemy zobaczyć jego portfolio? Będzie dyskretny i niewidoczny, a przy tym zachowa się odpowiednio do sytuacji? Czy oby na pewno odpowiada mu rola abstynenta na przyjęciu weselnym?

fotografia ślubna

Autor: Anna Ciupryk / Fashion Color
Źródło: abcslubu.pl – Dorota Dolińska

A teraz pytanie do Młodych: czy naprawdę chcemy „przyoszczędzić” akurat na fotografie?

Może bezpieczniej będzie zostawić pytania bez odpowiedzi. Wujkowi dajmy szansę wykazać się w roli gościa, zaś my zatrudnijmy profesjonalnego fotografa. Wszak przysięgę małżeńską (zazwyczaj) składa się raz w życiu…

Warto zobaczyć nasz odsyłacz (https://www.cermag.com.pl/), żeby oprócz tego dowiedzieć się czegoś ciekawego na opisywany temat, więc kliknij tu i poznaj inne materiały.

Należy zdać sobie sprawę z tego, że zdjęcia to niezastąpione pamiątki z ceremonii ślubnej do jakich niejednokrotnie powracamy, wskutek tego tak znaczące jest aby fotograf ślubny zrobił je z finezją i umiejętnością. Do przeszłości odchodzą sesje ślubne w studiu fotograficznym, w dzisiejszych czasach większość par udaje się na nie w plener, dzięki czemu nasze zdjęcia wychodzą pięknie i niepowtarzalnie. Musimy też podjąć decyzję, którego dnia zdecydujemy się na sesję, w dniu ślubu czy też w trakcie podróży poślubnej, kiedy to w towarzystwie swego wybranka losu będziemy przemierzać wąskie uliczki Barcelony. Z imponującej liczby ofert mówiących o fotografii ślubnej (oferta z wielu miejscowości na wybierzmy taką, która da nam satysfakcję i zatrzyma wspomnienia na wiele długich lat. Musimy tylko zadecydować o tym co nam się podoba, o jakim charakterze ma być sesja. Czy będą to wyretuszowane zdjęcia ślubne, czy też naturalne z reporterskimi kadrami?

Zdjęcia na świeżym powietrzu totalnie szalone, z mocną stylizacją czy może czarujące, z domieszką romantyzmu?Po określeniu swoich upodobań obejrzyjmy portfolio fotografów na i wybierzmy te, które zachwyciły nas najbardziej. Nic tak równie ładnie nie ozdobi ściany w małżeńskiej sypialni, jak zdjęcia ze ślubu. Dobrze zrobione zdjęcia.