Tani druk

Wynajem długoterminowy pojazdów – doskonałe rozwiązanie tak dla niewielkich jak i dużych firm

W dzisiejszych czasach auto stanowi nieodłączny element wyposażenia nieomal każdego przedsiębiorstwa. Jest „narzędziem” pracy a także skutecznym sposobem na to, żeby zmotywować personel, zachęcić go do jeszcze efektywniejszego realizowania powierzonych mu obowiązków.

samochód

Autor: Matt Kowal
Źródło: http://www.flickr.com
W świecie biznesu coraz większym zainteresowaniem cieszy się wynajem długoterminowy Katowice są tego doskonałym przykładem. Tak jak zresztą wiele innych polskich miejscowości. Czemu tak się dzieje? Przyczyn nie trzeba daleko szukać Rzeczone rozwiązanie stanowi fantastyczną alternatywę dla leasingu. Dużo tańszą. Koszty wynajmu można albowiem odliczyć od podatku, a wszelkie powinności związane z użytkowaniem „czterech kółek” (dla przykładu: przeglądy, wymiana części, polisy OC i AC, likwidacja szkód powypadkowych, etc.) bierze na siebie zakład, udostępniający samochód.

Interesujących informacji dowiesz się po przejściu do źródła, która ma wciągające dane na omawiany wątek – będą one na pewno godne zainteresowania.

Należy zwrócić uwagę, iż zarządzanie flotą pojazdów na przekór temu co mogłoby się wydawać wcale nie należy do najłatwiejszych – . Wymaga wdrożenia pewnych procedur. Obejmuje szereg wielorakich czynności.

Chodzi więc nie tylko o nabycie aut ale także sprawdzanie stanu liczników, wybór odpowiedniej polityki paliwowej, przydzielanie konkretnych środków transportu do określonych zadań – lista jest niezmiernie długa.

Jeśli fascynuje Cię prezentowany tekst, odszukaj witrynę, która przedstawia zbliżone tematycznie wątki, także będą zapewne interesujące.

Dlatego warto zastanowić się nad zatrudnieniem fleet managera lub zastosowanie specjalnych systemów zarządzania flotą.