Tani druk

Zaproszenia firmowe a także tablice dla przedsiębiorstw.

Sklep internetowy oferuje zaproszenia biznesowe i szyldy firmowe w atrakcyjnych cenach. W pracy spotykamy się nierzadko z potrzebą stworzenia zaproszeń na różne okazje jak: prezentacja nowego produktu, uroczysty obiad, kolacja, inauguracja nowej siedziby firmy, otwarcie wystawy, imprezy integracyjne i inne okazje.Najbardziej stosowną i najwygodniejszą formą zaproszenia jest zaproszenie pisemne. W sytuacjach firmowych rzadko zdarzają się zaproszenia osobiste lub telefoniczne. Papierowe zaproszenia biznesowe są zatem wyjątkową wizytówką przedsiębiorstwa.

Zaproszenia

Autor: Parekh Cards
Źródło: http://www.flickr.com
Pieczątki (czytaj dalej pieczątki kieszonkowe) online – jak zamówić?Sklep internetowy proponuje wyjątkowe zaproszenia biznesowe z gotowych wzorów albo wykonane według indywidualnego projektu. Wzory, z kolekcji mogą posłużyć za pomoc do wykreowania własnego zaproszenia. Zaproszenia biznesowe drukowane są w różnorodnych formatach, zawsze z najlepszej jakości, ozdobnych papierach satynowych oraz mają schludne koperty. Na każdym zaproszeniu można umieścić logo firmy.Wyróżnić można dwa rodzaje zaproszeń: specjalne oraz uniwersalne. Pierwsze z nich drukuje się specjalnie na konkretne wydarzenie. W tym rodzaju zaproszeń wydrukowane są wszystkie informacje z wyjątkiem danych osoby zapraszanej. Imię oraz nazwisko gościa zawsze wpisujemy odręcznie. Z kolei zaproszenia uniwersalne są to druki wielokrotnego użytku. Tu wydrukowane są tylko dane dotyczące tego kto zaprasza oraz niekiedy skróty i dopiski. Resztę danych wypełnia się ręcznie.

Szyld

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com

Statuetki szklaneSzyldy firmowe to forma przekazywania informacji o firmie, jej towarach czy usługach. Przy projektowaniu szyldów ważne jest, aby dobrać stosowną technikę jak i sposób jego wytworzenia. Należy pamiętać, że szyld firmowy to wizytówka przedsiębiorstwa, dlatego stworzenie go z najwyższej jakości materiałów jest niezwykle ważne.Dobrze przygotowany szyld reklamowy, aby mógł w pełni spełniać swoje zadanie, musi być umieszczony w dobrym miejscu i rzucać się w oczy. Sklep internetowy proponuje pełną gamę szyldów – od tradycyjnych szyldów po te designerskie. Zwykłe szyldy firmowe stworzone są w kolorach: przeźroczystym, białym mrożonym czy czarnym. tekst oraz grafika naniesiona jest za pomocą wysokogatunkowej foli ciętej laserowo w różnych kolorach.Dodatkowo na życzenie Klienta można wyróżnić logo firmowe poprzez uwypuklenie go w efekcie 3D.Szyldy firmowe GRAV, to szyby grawerowane w najlepszych laminatach grawerskich.Dzięki wykorzystaniu techniki grawerowania tablice nabierają perfekcyjnego wyglądu oraz luksusowej elegancji. Dodatkowo na życzenie Klienta można zastosować uwypuklenie loga przedsiębiorstwa poprzez wyróżnienie go w efekcie 3D. Zobacz ten serwis