Tani druk

Zespół musi o wszystkim pamiętać

Odsłuchujemy płyty oraz jesteśmy zaskoczeni jej wspaniałym brzmieniem, z drugiej strony jesteśmy na koncercie i dostrzegamy, że to wszystko brzmi jeszcze wspanialej. Na dodatek wspaniałe w tym wszystkim jest to, iż na koncertach dba się nie jedynie o samodzielną muzykę, ale również oraz o otoczenie artystów, tak aby wszystko przykuwało nasz wzrok oraz zatrzymywało go na scenie. A staje się tak przede wszystkim dlatego, iż muzycy dokładają naprawdę wielkich sił do tego, by jak najmocniej zachwycić swoich fanów.

Studio nagrań

Autor: TheMM
Źródło: http://www.flickr.com
Głośniki wszystko wzmacniająJeżeli chcemy kupić dla siebie spore głośniki, takie które powodują, że słuchanie muzyki okaże się całkowicie nieznanym doświadczeniem, to bez wątpienia trzeba się namyślić nad tym, czy pragniemy na przykład JBL JRX 125 (). Polecane przez wielu osób, czarne, nie rzucające się w oczy, czy być może wolimy takie o jeszcze większej mocy, a więc Behringer Truth B 2030P. Wybierając głośniki musimy pomyśleć o rozmiarach naszego pokoju, jeśli będą one posiadały nazbyt sporą moc, to ma szanse się okazać, że dźwięk, który będziemy słyszeli będzie także zmieniony, a co się z tym łączy, nie będzie on brzmiał tak wspaniale jak byśmy sobie tego zażyczyli.

Scena musi żyćTo co zdarza się na scenie podczas koncertu jest niesamowicie istotne, gdyż w dużej mierze od tego zależy, czy wczujemy się w koncert oraz klimatyzator blaupunkt dobrą zabawę, czy cały czas będziemy się rozglądać po sali mając wrażenie, że nie umiemy się wyłączyć tak jak reszta. Oczywiście pierwsze co przyciąga wówczas nasze spojrzenie to American DJ TRI GEM LED, a więc lampy, dzięki którym są puszczane efekty świetlne. Raz jest oświetlony wokalista, raz lampy płyną po tłumie, co chwilę odmieniając swoje barwy. Co niesamowite to z pewnością fakt, że w powiązaniu z innymi możliwościami, jak choćby zadymienie, zaoferuje to wspaniały efekt. A jak to się staje, że na płytach ciągle jest taki czysty dźwięk, że słyszymy wokalistę, lecz nic z tego co dzieje się dookoła niego? To zasługa takich sprzętów jak T. Bone SC300, więc mikrofonu studyjnego, który jest odpowiednio zaprojektowany i który łapie wyłącznie to, co łapać ma.

To nie taka prosta sprawaBycie wokalistą w ogóle nie jest taką łatwą rzeczą, ponieważ powinniśmy pamiętać nie tylko o samej muzyce oraz klimatyzacja gree tekstach, lecz też oraz o calutkiej oprawie, tak by wszystko wychodziło rzeczywiście tak jak to sobie założyliśmy i by przedstawiało się rzeczywiście fantastycznie. Jakby nie było, bez wątpienia trzeba się namyślić, jak sporo pracy nasi ulubieńcy muszą włoży w to, żebyśmy my też byli usatysfakcjonowani z tego, co do nas trafia.