Tani druk

Deklaracje podatkowe drogą internetową

Coroczne rozliczanie się z Urzędem Skarbowym to dla wielu nie lada wyzwanie. Samodzielne, manualne uzupełnianie oświadczenia podatkowego jest ciężkie i rodzi ryzyko powstania wielu pomyłek, nie wspominając już o potrzebie spędzenia mnóstwa czasu w kolejkach na poczcie albo w urzędzie.

kobieta rozliczająca podatki online

Autor: „PictureYouth”
Źródło: http://www.flickr.com
Chcąc zaoszczędzić Państwu wyżej określonych niedogodności przyszykowaliśmy program pozwalający na dokonanie wszystkich czynności powiązanych ze składaniem oświadczenia podatkowego przez Internet (tutaj). Dzięki nam każdy śmiało może korzystać z luksusów, które gwarantuje współczesna technika oraz dostęp do Internetu. Wypełnienie e-deklaracji 2014 będzie prędkie i łatwe, jak nigdy przedtem.

Sposób działania programu nie powinien dla nikogo być żadnym zaskoczeniem. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby korzystanie z niego było jak najbardziej intuicyjne. W pierwszym etapie wypełniania zeznania podatkowego program pomoże wybrać nam jej właściwy typ (PIT 36, PIT 37 lub inne), a także da nam szansę zorientować się, jakiego rodzaju dokumenty będą nam konieczne w procesie dalszego wypełniania deklaracji. Podczas uzupełniania pól program ( dekretacja faktur ) chroni przed zrobieniem przeróżnego rodzaju błędów, pokazując na sposób poprawy oraz uniemożliwiając pomyślne zakończenie wypełniania deklaracji do chwili, aż wszystkie pomyłki będą wyeliminowane.

Prawidłowo uzupełniony formularz oświadczenia można wydrukować i przesłać do urzędu w tradycyjnej formie lub skorzystać ze strony dokonywując formalności w drodze elektronicznej.