Tani druk

Zimowa osłona ciała przed szkodliwym działaniem mrozów, mroźnego powietrza i promieni słonecznych.

Zmienne uwarunkowania pogodowe, wiatr, opady śniegu oraz dokuczliwy chłód, mają niedobry wpływ na barierę ochronną naszej powłoki ciała. Bardzo ważne jest, aby w trakcie pory zimowej stosownie pielęgnować nie tylko o buzię, ale również o skórę całego ciała. Kremy od zachodnich sąsiadów stosowane zimową porą powinny tworzyć na skórze cienki, elastyczny film który, będzie przeciwdziałał nadmiernemu odprowadzeniu wilgoci z naskórka i dostarczy mu nieodzownych do prawidłowego działania lipidów.

Dzięki temu powłoka ciała będzie jędrna i aksamitna w dotyku. Do pielęgnacji powłoki ciała podczas dokuczliwego zimna warto pozyskać artykuły kosmetyczne z od zachodnich sąsiadów zawierające cenne oleje roślinne, które koją uszkodzoną skórę, przywracając jej elastyczność i delikatność oraz zabezpieczając ją przed działaniem chłodu.

kosmetyki

Autor: TIM HOGGARTH
Źródło: http://www.flickr.com

Warto także poszukać kremów do twarzy i skóry z zawartością masła karité (shea), które silnie natłuszcza i wygładza skórę, a przy tym jest też naturalną esencją promieniochronną. Promienie słońca działają na naszą cerę przez cały rok. Porą zimową słońce działa nadspodziewanie przenikliwie.

Emocjonujący tekst? Jeśli tak myślisz, kliknij ten link. Tam oczekuje na Ciebie więcej bonusów (http://commaxpolska.pl/) – one także Cię bardzo zainteresują.

Powinnyśmy więc nie zapominać o odpowiedniej fotoochronie, ale nie tylko kiedy jeździmy na deskach (durex close fit 3 szt). Także w trakcie marszu czy jazdy na wyciągu nie zapominajmy o natarciu odsłoniętej skóry kremem z filtrem. Warto zakupić kosmetyk z wysokim filtrem, dlatego, że słoneczko wysoko w górach działa z dużą intensywnością. Nie zapominajmy również o ochronie wrażliwej skóry na ustach i wokół oczu.

Obszary te posiadają niewiele gruczołów tłuszczowych, nie mają więc naturalnej ochrony. Należy zastąpić mleczko na odżywcze masło, regularnie złuszczać skórę.

Jeśli masz chęć poznać w dokładniejszy sposób dane na omawiany temat, to sprawdź tu przydatne notatki, mające uzupełniające newsy.

Interesującym pomysłem są też rozgrzewające kosmetyki z dodatkiem imbiru, cynamonu lub chilli, które poprawiają dokrwienie skóry i pozostawiają na niej ciepły, przyjemny zapach (przeczytaj koniecznie).

Gdy mamy potrzebę na gorącą kąpiel, trzeba dodać do wody kilka kropel olejku goździkowego, pomarańczowego lub grejpfrutowego. Ich zmysłowy aromat zamieni kąpiel w mały zabieg spa. Zainwestowanie w produkty kosmetyczne z Niemiec to zdrowie cery, to gwarancja ładnego wyglądu.

Źródło: http://www.pralinka.pl/